Poradna

Díky více než desetileté praxi a nabídce víc než 30 keramiček z Itálie, Španělska, Portugalska, Anglie, Polska a domácí značky RAKO, poradíme našim klientům s výběrem obkladu, dlažby podle místa použití, podle hledané velikosti (rozměru), finálního designu obkladu a dlažby, jako například imitace kamene, mramoru, dřevěné podlahy, onixu, textilu, betonu nebo plechu. Samozřejmostí je přehled pro výběr mozaiky, jako například skleněná mozaika, kamenná mozaika, nebo keramická mozaika.
Při výběru sanity poradíme nejideálnější možnosti řešení pro každého klienta individuálně. Jestli použít podomítkové vodovodní baterie, nebo nástěnné baterie, kdy a proč použít volně stojící wc, nebo závěsný záchod, jakou zvolit úpravu povrchu umyvadel, je lepší použít vanu akrylátovou nebo smaltovou, do sprchy poradíme možnost využití sprchové vaničky (akrylátová vanička, vanička z litého mramoru a pod.) poradíme, jaké jsou moznosti použití sprchového žlabu a roštu, no a pro úplnost poradíme s výběrem sprchového koutu.
Při výběru zařízení do interiéru, máme možnost poradit klientovi s výběrem parket, vinylu, koberců, tapet, závěsů, svítidel, světla do koupelny, nábytku, nábytku do koupelny, nebo se sestavením kuchyňské linky.

Blog